Telefon : 0352 2334444
WhatsApp

Hakkımızda

BTS ELEKTRONİK KİMDİR?

2006 yılında Kayseri ili Kocasinan ilçesinde kurulan BTS Elektronik Tic. Ltd. Şti kurulduğu günden günümüze Tüketici Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri konusunda Kayseri ili ve ilçelerine hizmet vermektedir. Şirket Kurucuları Bahri Boylu, Adem Boylu ve Erol köylü halen görevlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ekonomik ömürleri devam eden ancak arıza nedeniyle kullanılamayan Elektrikli ev aletlerinin onarımlarını ve tekrar çalışır faal hale getirilmesi görevini üstlenen BTS ELEKTRONİK ülke ekonomisine ve tüketicilere katkı sağlamaktadır. Ancak ekonomik ömrünü tamamlamış enerji verimliliği olmayan ayrıca yedekparça temin edilemeyen ürünlerin onarımları yüksek maliyetli çıkmakta ve tüketiciye ve ülke ekonomisine zarar vermektedir. Bu sebeple tüketicileri Enerji verimliliği yüksek olan A+ yeni ürün almaları konusunda bilgilendirerek Arçelik ve Beko bayilerimize yönlendirilmekte eski ürünlerde servis merkezinde toplanarak Türkiye'de bir ilk olan Arçelik A.Ş geri dönüşüm tesislerine gönderilmekte bu tesislerde ayrıştırılarak ülke ekonomisine geri kazandırılmaktadır.

MİSYONUMUZ

HİZMET BİZİM İŞİMİZ ilkesiyle hareket eden BTS ELEKTRONİK TİC.LTD.ŞTİ Kayseri Fevziçakmak Arçelik Beko Altus Gurundig Flavel ve Blomberg Yetkili Servisini tercih eden tüm tüketicilerin ve kullanıcıların SON DERECE MEMNUNİYETİNİ sağlamak tek amacıdır.