Telefon : 0352 2334444
WhatsApp

Hakkımızda

BTS ELEKTRONİK HİZMET VERDİĞİ MARKALAR

Bts Elektronik Tic. Ltd. Şti "Arçelik A.Ş verdiği 11141 Kod ve Kayseri Fevziçakmak ünvanıyla" Arçelik, Beko, Altus, Grundig, Flavel ve Blomberg markalı tüm ürünlerin yetkili servisliği görevini üstlenmiştir.

Görev alanlarında ısıtma, soğutma, yıkayıcı, pişirici, ödeme sistemleri, otomasyon sistemleri ve küçük ev aletleri ürünlerinin bakım onarımları aynı zamanda yedekparça tedariği konusunda tam yetkilidir.

Arızalı veya bakımı yapılması gereken Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ocak, Klima ve Küçük Ev Aletleri konusunda Uzman ekip ve teknisyenleriyle 24 Saat içerisinde hizmet vermektedir.

Klima sistemleri ve Su arıtma sistemleri her yıl en az iki 2 defa bakım gerektiren ürünler olup bu bakım işlemlerini Bts Elektronik kayseri ili ve civar ilçelerinde yapmaktadır.

220TR ve 300TR Beko Yeni Nesi Pos Cihazı (ÖKC) alanında 24 saat içerisinde arızalı ürünlere müdahale ederek çözüm sağlamakta ve üye işyeri işlemleri konusunda tüm mükelleflere hizmet vermektedir Yazarkasa bakım, onarım, devir, geçici kapanış ve hurdaya ayırma işlemlerinde maliye bakanlığının yetkisi bulunmaktadır.

Markası ne olursa olsun tüm yazarkasaların hurdaya ayırma işlemlerini yapmaya tam yetkilidir.

Bünyesinde 34 kalifiye personel ve 22 servis aracı ile Kayseri ili ve ilçelerine hizmet vermektedir.

NEDEN BTS ELEKTRONİK

Amacı ve misyonu gereği tüketicilere en iyi, hızlı ve kaliteli servis hizmetini sunmaya çalışan ayrıca SON DERECE MEMNUNİYET kavramını ilke edinmiş bilgili tecrübeli ilkeli bir yetkili servis olmasıdır.